חדש באייסף

גם בתקופה לא פשוטה זאת של חוסר ודאות ומגבלות על התכנסות בשל החשש ממגפת הקורונה, ואף בייחוד בתקופה זאת, כאשר צעירים ובני נוער נותרים חסרי מעש בבתים, אנו שומרים על חיבור לשטח ולקהילה וממשיכים את פעילותנו תוך התאמה למגבלות כאשר כל הפעילויות ממשיכות בצורה מקוונת: חונכויות לימודיות וחברתיות, הדרכות, הכשרות לסטודנטים המדריכים ועוד מתקיימות כעת און ליין באמצעות זום וכלים אינטרנטיים אחרים. מטרתנו היא להמשיך ולשמור על שגרה בריאה ככל הניתן ולייצר ערך חברתי משמעותי לחברה הישראלית בתקופה שבה תלמידים נמצאים ללא מערכת חינוך, תוך שמירה על בריאות הסטודנטים והחניכים. לימים טובים ובריאים במהרה!

החלה ההרשמה למלגת בתר-דוקטורט פולברייט-אייסף  לחוקרים העוסקים בפעילות למען החברה.

המלגה מיועדת לחוקרים העומדים להתחיל את מחקריהם בארה"ב בשנה האקדמית 2020-2021.

בין יתר הקריטריונים:

  • מצוינות אקדמית.
  • שליטה בשפה האנגלית.
  • תכונות מנהיגות ומעורבות חברתית מוכחות.
  • עדיפות למועמדים שטרם קיבלו מענק פולברייט.
  • עדיפות לבוגרי ובוגרות אייסף

מלוא הקריטריונים ופרטים נוספים בקישור הבא: הרשמה למלגת פולברייט-אייסף בתר דוקטורט בארה"ב

ברכות למסיימי המחזור הרביעי של תלמידי נבחרת האקדמיה של נשר בפרויקט גשר לאקדמיה ע"ש סלים ולונה בנדטה. הפרויקט משותף לעירית נשר ולקרן אייסף ובמסגרתו ליוו השנה חברי אייסף תלמידי כתות י', י"א וי"ב בדרך להעצמה אישית ולימודית. בטקס הסיום הוענקו מחשבים ניידים למצטייני הפרויקט

פרויקט מנהיגות המשותף לקק"ל מעוף וקרן אייסף התקיים השנה כמיזם משותף לאורך רוחבה של הארץ, מדרום ועד צפון, בו פעלו 15 קבוצות של בני נוער בהובלת הסטודנטים המדהימים שלנו. תנו להם כבוד! 
צילום ובימוי : Yossef Brauman

אירוע ''צ'ק אין ארגון הבוגרים'', אירוע עבור 120 הסטודנטים המסיימים השנה את לימודיהם.

הסטודנטים אשר הגיעו מכל התכניות בארץ, עברו ערב מעשיר בו שמעו שיחת השראה מפי אלי וקנין, בוגר הקרן המוביל את ועד קהילת הבוגרים, כמו כן הרצאה מאת ליאת בן-תורה, מנהלת תחום קריירה בחברת אולג'ובס על עולם התעסוקה בשנת 2018, עם התמקדות בכתיבת קורות חיים נכונים, וחיפוש עבודה אקטיבי בעידן הרשתות החברתיות.

תתי-קטגוריות

Back to top