תכניות אייסף מייחדות את מלגות הלימודים של הקרן. מעבר למענק הכספי הסטודנטים בתכנית לוקחים חלק בתכנית לפיתוח מנהיגות חברתית המתקיימת במהלך הלימודים. התוכנית מעניקה כלים להעצמת יכולות מנהיגות של הסטודנטים החברים בקרן אייסף לצד פעילות חברתית ענפה למען הקהילה בפרויקטים חברתיים מגוונים.

לקבלת מידע על כל תכנית יש לבחור את שם התכנית לקבלת המידע המלא אודות התכנית, מוסדות הלימוד הרלוונטיים ואיש הקשר.

בהצלחה!

דוקטורט
9 האוניברסיטאות ומכוני המחקר בישראל
תואר שני
9 האוניברסיטאות ומכוני המחקר בישראל
באר שבע
אוניברסיטת בן גוריון בנגב
מכללת סמי שמעון באר שבע
בראודה טכניון
הטכניון
מכללת אורט בראודה
הרוח הדרומית
מכללת ספיר
מכללת סמי שמעון אשדוד
חיפה והעמק
אוניברסיטת חיפה
ירושלים
האוניברסיטה העברית
בצלאל
מכללת עזריאלי
מרכז
אוניברסיטת תל אביב
אוניברסיטת בר אילן
המרכז הבינתחומי
מכללת אפקה
מכללת HIT
מלגות חו"ל
מיטב המוסדות האקדמיים בארה"ב ואירופה
Slider
ריאיון עם מזי קוזי
"הקבלה שלי לאייסף היא האירוע המשמעותי ביותר בחיי האקדמיים, שכן אייסף מהווה עבורי בית, לא רק במובן הבירוקרטי או הרשמי, אלא גם במובן הנפשי והרוחני. אני מרגישה בת מזל שזכיתי להיות חלק מהמשפחה הגדולה והטובה הזו.
מכתב מהסטודנטית עדן בן אור
אנחנו זקוקים למלגה כי בזכותה יש לנו הקלה, מרווח לנשימה והקורונה כפי שכולנו יודעים פוגעת בדרכי הנשימה, מילולית. אך יחד עם זאת, הקרן לא נטשה אותנו. הקפידו להסביר לנו שהפעילות תתקיים כרגיל, הן הפרויקטים והן המפגשים. אנחנו מקבלים אך אנחנו גם נותנים בחזרה, כמו בכל שאר השנה. הוסבר לנו היטב שהקרן תעשה הכל כדי שהעתיד שלנו לא יפגע ולכן אני כל כך שמחה שאני חלק מהמשפחה הכי מחבקת בעולם ( אבל במרחק של 2 מטר כמובן)....
הכר את הסטודנטית - צגה גברזגי
מאז השנה הראשונה אני לומדת בזכות קרן מלגות לסטודנטים של אייסף ובמעורבות בקהילה פעלתי תחילה במסגרת פר"ח והיום אני עובדת פעמים בשבוע עם הנוער בסיכון, וגם מהבית עם קציני המבחן וכל גורם שהנוער צריך להתמודד מולו ובמסגרת אייסף אני פותחת בימים אלה גם קורס לגיל 19 ומעלה בשכונת נווה יעקב שיעזור להם בהבנת עולם התעסוקה כיום.
ריאיון עם בת אל זגורי – סטודנטית שנה א' לתואר שני
...היססתי אם להתחיל בלימודים, אך הרגשתי מעין חוב לאבי כי הרי הבטחתי לו שאשוב ללימודים . תוך כדי חיפוש אחרי מקורות מימון מצאתי אתרים של קרנות שונות המעניקות מלגות, אבל הלב אמר לי לבחור באייסף- הקרן הבינלאומית לחינוך. הבנתי שמעבר למלגה אמצא באייסף משהו נוסף, משהו שאני זקוקה לו.
previous arrow
next arrow
Slider

Back to top